Služby   Reference   O firmě   Náhradní plnění   Certifikace   Podporujeme   Kontakt  

O nás

Jsme česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, která působí v oblasti postkytování komplexních úklidových služeb již více než 20 let.

Historie společnosti se datuje do roku 1998 kdy jsme začali nabízet naše služby zákazníkům pod hlavičkou osoby samostatně výdělečné činné Václav Smutný. V té době jsme čerpali zkušenostmi a znalostí lidí, kteří se pohybovali v oboru již od devatesátých let.

Od roku 2005 poskytujeme služby jako společnost s ručením omezením.

V současné době spolupracujeme s více než spolupracovníky

 

Naše hodnoty a pravidla

  • Strategie

Naším hlavním cílem je individuální přístup ke každému zákazníkovi, přičemž pojmy jako kvalita, spolehlivost, flexibilita, operativnost, rychlost, serióznost a spokojenost považujeme za samozřejmé. Dalším naším cílem je vytvoření výborných vztahů se zákazníkem, založených na oboustranné slušnosti a důvěře.

  • Kvalita

Kontrolní inspekce zabezpečuje kontrolu jakosti prováděné služby, jakož i kontrolu dodržování rozsahu smluvně dohodnutých výkonů. Kontrola se týká pravidelných i jednorázových služeb a činností. Výsledky kontrol jsou využívány pro dlouhodobé vyhodnocování úrovně jakosti u jednotlivých zákazníků.

  • Komunikace

Každá zakázka má určeného kontaktního pracovníka pro komunikaci se zákazníkem, který je zároveň odpovědný za bezproblémový průběh zakázky, za správu provozu a řešení nezbytných provozních záležitostí, zabezpečení kontroly zaměstnanců a kvality úklidu, zásobování čisticími prostředky, zastupování pracovníků atd.

  • Bezúhonnost

Společnost požaduje od pracovníků firmy bezúhonnost, kterou prokazují výpisem z obchodního rejstříku a bezvadnou pověstí.

  • Garance

Společnost má uzavřenou pojistnou smlouvu Pojištění podnikatelských rizik u pojišťovny Uniqa, a.s., kryjící rizika plynoucí z jeho odpovědnosti za škody vzniklé v souvislosti s výše uvedenými činnostmi.