Profil společnosti
JVS Service s.r.o.
Třemošnice
Komplexní úklidové práce poskytujeme od roku 1998.
Komplexní úklidové práce poskytujeme od roku 1998, avšak zkušenosti a znalosti jsme převzali od lidí, kteří se v oboru pohybovali už v osmdesátých letech. Rozsah úklidových prací je poskytován dle požadavků jednotlivých zákazníků od jednorázových úklidů až po pravidelný denní úklid. Od července 2005 tyto služby poskytujeme jako společnost s ručeným omezením, do té doby jsme uklízeli pod hlavičkou osoby samostatně výdělečné činné Václav Smutný.
Poskytujeme širokou škálu čistících a úklidových služeb od úklidu kanceláří, administrativních budov a kanceláří, trvalý úklid nemovitostí a bytových domů, mytí oken, úklid po malování a stěhování, čištění koberců a čalouněného nábytku kvalitními profesionálními stroji až po úklid domácností včetně zásobování hygienickými potřebami a čisticími prostředky, stejně tak jako tlakové mytí, parní čištění a strojní mytí podlah různými stroji. Kromě úklidových prací můžeme zabezpečit také drobné údržbářské práce, údržbu zahrady, malování, pomocné stěhovací služby se zajištěním autodopravy a mytí automobilů.
Vzhledem k tomu, že zaměstnáváme více než 50% zaměstnanců se změněnou pracovní schopností, tak služby a nákup od nás budete moci uplatnit jako
náhradní plnění ve smyslu §81 odst. 2. písm. b) zákona č. 435/2004 Sb.